טיפול בחרדה

 

עדויות רופאים ופסיכולוגים לשיטת TAT

  

"יש לי 95% הצלחה בהורדת יחידות טראומה סובייקטיביות למצוקות רגשיות/פסיכולוגיות. רגשות אלו כללו עצב, חרדה, פגיעה, כעס, מתח, אשמה וכעס".
-פיליפ ה. פרידמן, Ph.D
 

 

"אני משתמש בטאט כמעט על בסיס יומיומי בקליניקה שלי. אני משתמש בטאט לבדו או בשילובו עם שיטות טיפול אחרות למגוון רחב של בעיות קליניות ולגילאים שונים. אני מוצא שהשיטה אפקיטיבית במיוחד עם קליינטים שצריכים עזרה עם בעיות לטווח ארוך, מתבגרים שעברו טראומה וילדים קטנים. טאט מציגה גישה מכבדת לאדם כאדם שלם. טאט היא הוספה נהדרת לרפרטואר הטיפולי שלי".
-מרילין דיק, Ph.D
 

 

"השתמשתי בטאט עם הצלחה רבה במגוון רחב של טראומות. כמו: נטישה לטובת אימוץ, אגרופוביה, פחד מביצוע ספורטיבי, מערכת יחסים שהתפרקה. הטכניקה הזו הובילה לשינויים משמעותיים בהבנת תרפיה והיא מהווה התקדמות דרמטית בצורת התרפיה".
-הת'ר פיי, M.D

 

"טאט הוא מהיר, אפקטיבי וקל לשלב אותו עם טיפולים אחרים. אני מוצא את השיטה כיעילה במיוחד בעבודה על טראומות מהילדות. כשאני משלב את טאט עם טכניקות אחרות, בייחוד TFT, אני מקדם קליינטים הנמצאים במצבים דיסאוצטיביים הרבה יותר מהר ממה שדמיינתי כאפשרי. התלהבותי מאפקטיביות טאט עבור הקליינטים שלי הוא משני רק להתלהבותי לאפקטיביות השיטה בשביל עצמי".
-ארוקה שלר, M.A, פסיכולוגית מוסמכת
 

 

"טאט הוא טיפול אלגנטי בזה שהוא פשוט ועוצמתי מאד כאחד. הקליינטים שלי השתמשו בו בהצלחה למגוון רחב של קשיים הכוללים אלרגיות, טראומה, בעיות הנובעות ממצבים רגשיים ואמונות מגבילות. אני מחשיבה את ט.א.ט להיות כלי חיוני לריפוי גוף-נפש".
-הלן טוגי, PHD, פסיכולוגית קלינית 

 

"טאט יכול להועיל במהירות ובעומק. היו לי מספר סיטואציות קליניות שטאט הוכיח את עצמו כאפקטיבי עבורם לאחר שגישות טיפוליות אחרות לא הצליחו".
-רוברט ב. לוין, M.D

 

"הוכשרתי בTFT, EMDR וTAT. כל אלו טכניקות עוצמתיות. טאט הוא הבחירה שלי בסיטואציות טיפוליות רבות מכיוון שהוא אפקטיבי מאד עם מקרים קשים, לעיתים רחוקות בלבד הוא גורם לרגשות עזים, השיטה פשוטה מאד לביצוע וניתן ללמד אותו לקליינטים כדי שהם ילמדו לשלוט על רגשותיהם. ראיתי שינויים עצומים בכמה מהקליינטים שלי דרך השימוש בטאט. אני לא הייתי איפה שאני בלעדי השיטה".
-גארי א. פלינט, Ph.D
 

 

"טאט היא אחת משיטות הטיפול העוצמתיות החדשות המייצרות שינויים דרמטיים בטראומה, מתח, אלרגיות, פחד, ביטחון עצמי ומעודדות ריפוי עצמי".
י פולוס, Ph.D, פסיכולוג קליני
 

חזרה לעמוד ראשי

חזרה לעמוד "שיטת TAT"

חזרה לעמוד "שאלות נפוצות"